Terug

Rijksvastgoedbedrijf toont circulair leiderschap

Nieuws 30 okt 2022
Het ziet er naar uit dat straks alleen nog circulaire bouwers binnen mogen komen bij het Rijksvastgoedbedrijf (RVB). Het RVB wil vanaf 2023 namelijk alle renovaties, nieuwbouw en sloopprojecten circulair aanbesteden en gaat hierin verschillende niveaus van circulariteit en kwaliteit hanteren.
Met extra punten voor aannemers die zo min mogelijk nieuwe bouwmaterialen en zo veel mogelijk herbruikbare of biobased materialen inzetten, en hergebruiken wat er al in de panden zit in beheer van het Rijk. Ook voor sloopprojecten gelden aangescherpte eisen en krijgen aannemers bij een aanbesteding minder punten voor downcycling. Het RVB draagt hiermee bij aan de grote opgave waar de sector voor staat. Samen met onze partners staan we klaar om onze kennis en ervaring op het gebied van circulair bouwen en slopen in te zetten. Lees meer over het nieuwe aanbestedingstraject van het RVB in het Cobouw artikel ‘Alleen circulaire bouwers komen straks nog binnen bij Rijksvastgoedbedrijf’.

Sluit je vandaag nog aan, begin met waardebehoud

Ontdek hier meer over het gebruik van ons platform

Maak gebruik van Madaster en begin met partnerschap en/of abonnement

Madaster platform

1

Stap 1

  • Partnerschap

    Ons partnermodel biedt begeleiding, ondersteuning en training en stelt je in staat ons ecosysteem te benutten via marketing en netwerkevents.

  • Abonnement

    Ons abonnementsmodel biedt je toegang tot ons platform.

  • Demo

    Vraag een demo aan om kennis te maken met ons platform.

  • Ons partnermodel biedt begeleiding, ondersteuning en training en stelt je in staat ons ecosysteem te benutten via marketing en netwerkevents.
  • Ons abonnementsmodel biedt je toegang tot ons platform.
  • Vraag een demo aan om kennis te maken met ons platform.
2

Stap 2

  • Small

    Gebruiker 1

    Object 1

    Ondersteuning Digitaal

    Training Open training

    Marketing Profiel op website

    € 3.500 / jaar* *

  • Medium

    Gebruiker 1

    Object 1

    Ondersteuning + support desk

    Training + inhouse training & business workshop

    Marketing + showcase project

    € 5.500 / jaar *

  • Large

    Gebruiker 1

    Object 1

    Ondersteuning + custom support

    Training + training op maat

    Marketing + blog in nieuwsbrief

    € 8.500 / jaar *

  • € 3.500 / jaar* *

  • € 5.500 / jaar *

  • € 8.500 / jaar *

  • Madaster abonnement

    Aanbevolen voor experts die direct willen beginnen met uploaden en die zelfstandig aan de slag willen met Madaster. Het abonnement komt inclusief één persoonsgebonden gebruiker en één actief object/ gebouw.

    € 900 / jaar *

  • Particulier abonnement

    Aanbevolen voor particuliere huiseigenaren die gebruik willen maken van Madaster. Ook voor studenten die circulaire scenario’s of een gebouwpaspoort willen creëren voor onderzoek.

    € 19,95 / jaar *

  • Producenten

    Producenten kunnen hun productportfolio gratis op Madaster registreren als de productgegevens met alle gebruikers worden gedeeld. Voor ondersteuning is een Partnership nodig.

    € 0 / jaar *

  • Aanbevolen voor experts die direct willen beginnen met uploaden en die zelfstandig aan de slag willen met Madaster. Het abonnement komt inclusief één persoonsgebonden gebruiker en één actief object/ gebouw.

    € 900 / jaar *

  • Aanbevolen voor particuliere huiseigenaren die gebruik willen maken van Madaster. Ook voor studenten die circulaire scenario’s of een gebouwpaspoort willen creëren voor onderzoek.

    € 19,95 / jaar *

  • Producenten kunnen hun productportfolio gratis op Madaster registreren als de productgegevens met alle gebruikers worden gedeeld. Voor ondersteuning is een Partnership nodig.

    € 0 / jaar *

Neem contact met ons op

+31 (0)85 060 1242
Maandag – vrijdag, 08:30 – 18:00

info@madaster.nl

De Groene Afslag
Amersfoortsestraatweg 117
1251 AV, Laren
Nederland

Wat zit er in voor mij?

Bekijk alle

Profiteer van de wereld om ons heen

madaster-image
15-01-2025 Nieuws

Renovatietool: duurzaam renoveren in plaats van slopen

Lees meer
madaster-image
06-01-2025 Blogs

Gids voor circulariteit van producten volgens de PCDS en CPR

Lees meer
madaster-image
28-11-2024 Persberichten

HDO Groep zet in op duurzame bouw met Madaster materialenpaspoorten

Lees meer

What’s in it for me?

Where are you located?